do you know who i am?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

do you know who i am?

Köztünk élnek, de mégsem tudjuk kik is Ők valójában..
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♦ The staff
Staff
Luce
Admin - Profil


Amelia
Admin - Profil


♦ C- box
Legutóbbi témák
» Lacey Moesley
Mason Berry-kész Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm by Lacey Moesley

» Noctis Parvulus
Mason Berry-kész Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:43 am by Vendég

» A temető
Mason Berry-kész Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 10:35 am by Azrael Clarence

» Az erdő
Mason Berry-kész Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 6:48 pm by Mason Berry

» Játékostárs kereső
Mason Berry-kész Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:53 pm by Azrael Clarence

» Azrael Clarence
Mason Berry-kész Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm by Lucinda Price

» Asmodeus ~ Angel with a shotgun
Mason Berry-kész Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:29 pm by Lucinda Price

» Folyosók
Mason Berry-kész Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:37 pm by Kennedy Blackwood

» Szólánc
Mason Berry-kész Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:31 pm by Alex Deathwood

Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:02 pm-kor volt itt.
Top posters
Lucinda Price
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Amelia Hemsworth
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Mason Berry
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Alex Deathwood
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Azrael Clarence
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Kennedy Blackwood
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Elisabeth Calder
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Asmodeus
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 
Lacey Moesley
Mason Berry-kész Vote_lcapMason Berry-kész Voting_barMason Berry-kész Vote_rcap 

 

 Mason Berry-kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason Berry
Vampires
Vampires
Mason Berry


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 03.

Mason Berry-kész Empty
TémanyitásTárgy: Mason Berry-kész   Mason Berry-kész Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 1:53 pm



Mason Berry ,

510 Ian Somerhalder The Evil Vampire

A hideg, kemény földön fekszem, a fejem majd ketté hasad, a szoba körülöttem egy pillanatra sem áll meg egy helyben, a falak hol távolodnak, hol közelednek felém, a szívem a torkomban dobog, a fülem zúg a mögé tóduló vértől. Mellettem egy csaknem üres, alkoholtól bűzlő üveg hever - felé nyúlok, de kezem zsibbadtnak érzem. Az üveg megborul, és a maradék néhány csepp kicsordul az üvegből, a padlóra ömlik, még erőteljesebbé válik az alkohol szaga. Gyorsan felülök, megragadom a cigarettás dobozt, mielőtt még elázna, kézfejemmel letörlöm róla azt a kevés nedvességet, ami még így is rákerül, és kicsit hátrébb csúszok, hogy a falnak vethessem a hátam. Felpattintom a doboz tetejét, kihúzok egy szálat belőle, a számhoz emelem, és a zsebemből kivadászom a kis fém tárgyat. A cigarettához tartom a lángot, és az füstölögve kel életre, a már megszokott mentolos, füstös illatot árasztja, ami nélkül nem tudnám már kezdeni a reggelt, hiszen olyan megnyugtató. Ez az egy dolog soha nem változik az életemben, mikor minden más a feje tetejére áll.
Szép lassan, nyugodtan szívom el a füstölgő nikotinbombát, ráérősen, mert nincs hova sietnem, nem vár rám senki. Elnyomom a csikket a padlón, amit csak szimplán beton borít, és a régi, szakadt matrachoz sétálok, ami mellett a cipőm hever. Felrángatom a lábaimra, megragadom a bőröndöm, felhajtom a fejemre a szürke pulcsim csuklyáját, és kinyitom a padlásajtót, amin keresztül távozom is. A temető mellett sétálok el, és akarva-akaratlanul is Alison jut eszembe.
Sötét hajába belekap a szél, ahogy előlem fut az erdőben, nevetése visszhangzik a fák között, ezzel megtörve a kora esti csendet. A lenyugvó nap az arcába világít, ahogy felém fordul. Hátrál előlem, és mikor megbotlik az egyik fa kiálló gyökerében, a meglepődöttség színtisztán leolvasható az arcáról, ahogy ajkai kicsi o betűt formálnak, szemei pedig ijedten nyílnak tágra, pupillái összeszűkülnek a tompa napsugaraktól. Karjait felém nyújtja, s mikor ujjaink összefonódnak, magával ránt, és én felé zuhanok. Az utolsó pillanatban megtámaszkodom a feje két oldalán, és én is pont annyira meg vagyok lepődve, mint ő. Nevetek, s ő velem együtt nevet, majd közelebb hajol hozzám, és apró, lágy csókol lehel a nyakamra.
Hirtelen rázok egyet a fejemen, ki akarom űzni onnan a fájó emlékképeket. A kapcsolóra összpontosítok, ami ha rövid időre is, de mindig beválik, olyankor megszűnnek az érzelmek, és csak a tompa üresség marad. Egyre nehezebb, és nehezebb érzéketlennek maradnom, de kitartok, és nem hagyom el magam, nem tehetem ezt, nem szégyeníthetem meg még holtában sem a lányt, akit annyira szerettem, akit annyira szeretek még most is. Kétségbeesett sóhaj hagyja el a torkom, előtör belőlem, a leheletem kavarog előttem, ahogy találkozik a hideg levegővel. Tovább sétálok, és megállok a buszmegállónál, a kerekes járgány lefékez előttem, az első és hátsó ajtók kinyílnak, és miután kifizetem a jegyet, a leghátsó ülésekhez sétálok, és ledobom magam mellé a bőröndöt. Egy újabb sóhaj kíséretében én is letelepszek, hátradöntöm a fejem, és az ablakon meredek ki, a rádióból áradó komolyzene üti meg a füleim, valahogy mégis kellemes a hegedű, és a zongora lágy dallama együtt. A táj mellettem elmosódik, ahogy a busz felgyorsít, és én lehunyom a szemeim, hogy a szédülést megszűnjön.
A jármű lefékez, erre ébredek, a szemeim lassan nyitom ki, szaporán pislogok, az utcai lámpák fénye miatt összeszűkül a pupillám, és hunyorogva nyúlok a bőrönd felé, megragadom, és szabad kezemmel az arcom dörgölöm. Felállok az ülésből, s mikor a hátsó ajtó kinyílik, biccentek a sofőrnek, aki a visszapillantó tükörbe nézi, vannak-e rajtam kívül utasok, akik távozni kívánnak. Lelépek az utolsó lépcsőfokról a repedezett járdára, az ajtó becsukódik mögöttem, és hallom a kipufogógáz jellegzetes hangját, amint a busz elhúz mögöttem. A bőröndöt a vállamra vetem, és gyalog indulok tovább, négy, vagy talán öt utcát is sétálok a vak sötétben, hiszen a környék kihalt, a lámpák ripityára törve, csak a hold fénye világít tompán és homályosan. Végül megpillantom a házat, ami rosszabb állapotban csak akkor lehetne, ha beomlanának a falai. A bejárati ajtón rések éktelenkednek, ahonnan hiányoznak a fa lécek, az ablakok betörve, hangos, erőteljes csattanások hallatszanak valahonnan, és én tudom, hogy a pince ajtaját csapkodja a szél, ahogy már újkorában is. Emlékszem a napra, mikor apámmal együtt szereltük rá az új zárat, miután az felszerelés után néhány nappal leesett róla. Most már nyilván rajta sincs a zár, túl sok évtized telt el már azóta. Még egy pillantást vetek a ház elejére, végül tovább sétálok, csak a forgalmasabb részen állok meg. Leintek egy taxit, fáradtan ülök be hátra, megadom a címet a sofőrnek, és kényelmesen hátradőlök, s lehunyom a szemeim. Az utat Alisonnal töltöm, elképzelem, ahogy mellettem ül, kimered az ablakon nagy komolyan, a félig letekert ablakon beáradó levegő az arcába fújja a haját, amin bosszankodik, szinte a hangját is hallom, ahogy halkan szitkozódik az orra alatt. Elmosolyodom, és mikor kinyitom a szemeim, a taxis pasassal nézek farkasszemet, aki megköszörüli a torkát, és lustán, követelőzően nyújtja felém a kezét. Egy köteg pénzt nyomok a markába, amitől a szája tátva marad, és míg ő meghökkenve bámul rám, mint valami furcsa állatfajra, én rideg arckifejezéssel szállok ki a kocsiból, magam után rángatom a bőröndöt, és elsétálok a sárga kocsitól.


Vissza az elejére Go down
Lucinda Price
Humans
Humans
Lucinda Price


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Mar. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sword&Cross magániskola
Faj : Ember
Családi állapot : Egyelőre csak Daniel után koslatok

Mason Berry-kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mason Berry-kész   Mason Berry-kész Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 2:04 pm

Elfogadva!
Drága Mason!
Szép kis karakterlapot hoztál össze, nincs belekötni valóm semmibe. Nem is szövegelek tovább, irány foglalózni és tessék jól érezni magad köztünk! Wink
love, Luce xx


Vissza az elejére Go down
https://whoiam.hungarianforum.net/
 
Mason Berry-kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
do you know who i am? :: Fórum :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Vampires-
Ugrás: