do you know who i am?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

do you know who i am?

Köztünk élnek, de mégsem tudjuk kik is Ők valójában..
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♦ The staff
Staff
Luce
Admin - Profil


Amelia
Admin - Profil


♦ C- box
Legutóbbi témák
» Lacey Moesley
Azrael Clarence Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm by Lacey Moesley

» Noctis Parvulus
Azrael Clarence Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:43 am by Vendég

» A temető
Azrael Clarence Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 10:35 am by Azrael Clarence

» Az erdő
Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 6:48 pm by Mason Berry

» Játékostárs kereső
Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:53 pm by Azrael Clarence

» Azrael Clarence
Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm by Lucinda Price

» Asmodeus ~ Angel with a shotgun
Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:29 pm by Lucinda Price

» Folyosók
Azrael Clarence Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:37 pm by Kennedy Blackwood

» Szólánc
Azrael Clarence Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:31 pm by Alex Deathwood

Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:02 pm-kor volt itt.
Top posters
Lucinda Price
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Amelia Hemsworth
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Mason Berry
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Alex Deathwood
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Azrael Clarence
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Kennedy Blackwood
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Elisabeth Calder
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Asmodeus
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 
Lacey Moesley
Azrael Clarence Vote_lcapAzrael Clarence Voting_barAzrael Clarence Vote_rcap 

 

 Azrael Clarence

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Azrael Clarence
Fallen angels
Fallen angels
Azrael Clarence


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 08.

Azrael Clarence Empty
TémanyitásTárgy: Azrael Clarence   Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:20 pm



Azrael Clarence ,

6000. Jenna-Louise Coleman. the one who still love the Morningstar. Fallen angels.


Ő volt mindannyiunk közül a leghatalmasabb. Ragyogó, fenséges...
Még ma is magam előtt látom, pedig oly sok idő telt már el utolsó találkozásunk óta. Még a bukás előtt volt... a bűn előtt... a tudás előtt. A kezdet kezdetén, az idők hajnalán. Sok mindent éltem át, még többet láttam... de őt mindig csodáltam. Sőt... szerettem őt! Nem tudom, mikor kezdődött... ma már azt sem tudnám megmondani, volt-e egyáltalán valami konkrét oka. Imádtam, ám neki mindig csak az a másik volt a fontos. A Hajnalcsillag és az Esti Fény. Persze tudtam... én már az elején tudtam, hogy nem lesz jó vége. Szép lassan... alattomosan lopta be magát az életembe a féltékenység és a harag, mert nem engem tüntetett ki a figyelmével. Még ma is úgy gondolom, hogy nem követtem el hibát... Egyszerűen csak szerelmes voltam és képtelen voltam beletörődni, hogy akit szeretek, figyelemre sem méltat. Ez a viszonzatlan szerelem határozta meg az életem, úgy hiszem...
A bukás... A lázadás... Hirtelen jött, bár... voltak bizonyos előjelei. Én nem álltam egyik oldalra sem. Nem választottam mert... nem láttam értelmét. Szerettem ugyan a Fényhozót és haragudtam az Esti Fényre – ki ekkor már mást szeretett, elhagyván Lucifert – de a viszálytól távol akartam tartani magam. Az érzéseim ellenére sosem vágytam rá, hogy ártsak. Mindig tudtam, hogy azzal nem nyerhetném meg őt magamnak, ha ártanék a választottjának. Ez a hozzáállás sehová sem vezetett volna el... ám azt sem tudtam elfogadni, hogy nem figyelt rám úgy, ahogy óhajtottam. De a bukás után... már mindegy is volt. Mind a mai napig nem tudom, hogy elűztek-e volna engem is. Eljöttem magamtól, még mielőtt erre sor kerülhetett volna. Szöktem. Futottam. Menekültem.
Nem álltam Lucifer mellé, de ellene sem szólaltam fel... Egyszerűen csak... azt szerettem volna, ha legalább egyszer úgy néz rám, ahogy az Esti Fényre. De sosem tette. Én pedig... igen, azt hiszem bűnt követtem el, hiszen ha hangosan nem is, de magamnak beismertem, hogy még a Teremtőnél is jobban szerettem őt. Teljesen irracionális érzelmek voltak ezek, de... Képtelen voltam leküzdeni őket. Ostobaság? Naivitás? Lehet.
Az viszont biztos, hogy még mindig szeretem. Minden ellenére, amit elkövetett... annak ellenére, hogy sosem szeretett. Arkangyal vagyok, mint ő... de sosem érhettem fel vele. A fényem sosem volt olyan ragyogó, mint az övé. Nem volt jó, nem volt adakozó... nagylelkű pedig még kevésbé... Ismerem őt, tudom, hogy milyen. Nekem pedig... mind a mai napig nem sikerült döntenem. Mit kellene tennem? Hogyan döntsek? Küzdjek még azért, hogy megkaphassam, amit akarok...? Vagy legalábbis akarni vélek... Lehet, hogy a végén úgy járnék, mint a gyertya lángjához túl közel merészkedő lepke. Lángra kapnék és egy pillanat alatt elhamvadnék. De megérné... igen, őérte... vele... megérné. Pedig nem kellene... Talán épp ezzel írom alá végül önnön ítéletemet.
Rég nem reménykedek bocsánatban. Rég nem vágyom hazatérésre. Hogy is tehetném? Az én bűnöm talán a legsúlyosabb, hiszen önként hoztam a döntést. Gyávaság szülte a menekülést. Az elhatározástól való félelem. Azóta pedig nincs más, csak a Föld és az emberek. Néha segítek, ha tudok, néha pedig... egyszerűen csak figyelek. A többiektől, a hozzám hasonlóaktól... a bukottaktól igyekszem távol tartani magam. Eddig legalábbis így volt.
Most Azrael Clarence néven ismernek... Néhány évtizede láttam egy filmet... Az élet csodaszép, ez volt a címe... Annak az egyik szereplője volt Clarence, igen... Kellett egy vezetéknév, hogy eladhassam magam halandónak. Szükséges volt... Az Azrael pedig... ez az igazi nevem. Erről sosem voltam még hajlandó megválni... Van, hogy furcsán néznek rám, de ez az én nevem. Az egyetlen dolog, ami a múltamból megmaradt számomra. Azrael vagyok és az is maradok.
Tudom, hogy ő ismét él. Halandó és fogalma sincs róla, hogy egykor közénk tartozott. Az átok, amit Lucifer mondott ki rá, még most, évezredekkel később is erősen köti. Viszont... akkor is látnom kell. Látnom kell, hogy vajon megmaradt-e benne valami... Önmaga még, hiába a sok változás? Meg kell néznem... meg kell ismernem...
Nem volt nehéz bejuttatnom magam abba az intézetbe. Tudom, hogy mások is vannak itt, de ez nem zavar. Muszáj... így kellett történni. Annak idején... őt választotta, őt szerette. Ő pedig ezt végül visszautasította. Én... én mind a mai napig vállalnám még az örök kárhozatot, a világ végéig tartó szenvedést is, ha végre észrevenne.
Annyira ostoba vagyok... Végtelenül naiv. De a fénye megérintett... örökre a lelkembe égette magát.




A hozzászólást Azrael Clarence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 09, 2013 2:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucinda Price
Humans
Humans
Lucinda Price


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Mar. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sword&Cross magániskola
Faj : Ember
Családi állapot : Egyelőre csak Daniel után koslatok

Azrael Clarence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azrael Clarence   Azrael Clarence Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm

Elfogadva!
Drága Azrael!
Nagyszerű lett az előtörténeted, semmi kifogásom nincs ellene. Nem is fecsegek feleslegesen, irány foglalózni és játszani! Érezd jól magad! Wink
love, Luce xx


Vissza az elejére Go down
https://whoiam.hungarianforum.net/
 
Azrael Clarence
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
do you know who i am? :: Fórum :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Fallen angels-
Ugrás: