do you know who i am?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

do you know who i am?

Köztünk élnek, de mégsem tudjuk kik is Ők valójában..
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♦ The staff
Staff
Luce
Admin - Profil


Amelia
Admin - Profil


♦ C- box
Legutóbbi témák
» Lacey Moesley
Lacey Moesley  Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm by Lacey Moesley

» Noctis Parvulus
Lacey Moesley  Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:43 am by Vendég

» A temető
Lacey Moesley  Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 10:35 am by Azrael Clarence

» Az erdő
Lacey Moesley  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 6:48 pm by Mason Berry

» Játékostárs kereső
Lacey Moesley  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:53 pm by Azrael Clarence

» Azrael Clarence
Lacey Moesley  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm by Lucinda Price

» Asmodeus ~ Angel with a shotgun
Lacey Moesley  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:29 pm by Lucinda Price

» Folyosók
Lacey Moesley  Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:37 pm by Kennedy Blackwood

» Szólánc
Lacey Moesley  Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:31 pm by Alex Deathwood

Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:02 pm-kor volt itt.
Top posters
Lucinda Price
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Amelia Hemsworth
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Mason Berry
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Alex Deathwood
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Azrael Clarence
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Kennedy Blackwood
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Elisabeth Calder
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Asmodeus
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 
Lacey Moesley
Lacey Moesley  Vote_lcapLacey Moesley  Voting_barLacey Moesley  Vote_rcap 

 

 Lacey Moesley

Go down 
SzerzőÜzenet
Lacey Moesley

Lacey Moesley


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sword&Cross
Faj : Vérfarkas

Lacey Moesley  Empty
TémanyitásTárgy: Lacey Moesley    Lacey Moesley  Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm



Lacey Moesley,

17. Ebba Zingmark. Werewolves.


Szeretet. Szomorúság. Boldogság. Harag. Számomra ezek mindig is csak üres szavak voltak. Én tényleg próbáltam érezni de a végén be kellet látnom, hogy ez képtelenség, ugyanis a fizikai fájdalmat leszámítva, érzéketlen voltam. Azt hittem ez olyasmi ami örökké tart de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Minden azon az estén kezdődött amikor megszöktem az intézetből. A tél már a végét járta ugyan de a hideg csontjaimig hatolt. Fogaim összekoccantak a vacogástól. Nem vittem magammal semmit csak egy táskát amibe azokat pakoltam amik létfontosságúak. A zseblámpám teljesen bekrepált, ezért azt gondoltam hiába is stoppolnék úgy sem látna meg senki vagy ha még is akkor is csak egy kapucnis alakot. De a kapucnis idegenektől mindenki frászt kap. Már épp le akartam vetni magamat a földre mikor egy kocsi lehúzódott az út szélére közvetlenül mellettem. Egy idősebb pasas ült benne.
- Héj kislány pattanj be! - kiáltott fel reszelős hangon mire én követtem az utasítását ő pedig elindította a motort s ismét az úton voltunk.
- Vigyen a legközelebbi városba.
- Persze, hogyne. - mosolyodott el gúnyosan.
Úgy éreztem mintha egy kicsit gyorsabban dobogna a szívem. Kellemetlen érzés kerített hatalmába. A pasi bekanyarodott valami földes út félére.
- Jó fele megyünk? - kérdeztem tőle félénken de ő nem válaszolt. Még csak rám sem nézett.
Leparkolt, az ajtókat bezárta.
- Ne ellenkezz és akkor nem fog fájni. - dünnyögte az orra alatt miközben felém fordúlt s hátramászott hozzám a hátsó ülésre. Elkezdett vetkőztetni mire én ellöktem magamtól, persze nem hagyta annyiban, ez pedig nem tetszett. Többynire én szoktam játsszani az emberekkel nem pedig fordítva. Rámmászott és erőszakosan a nyakamat kezdte el csókolgatni vagy nem is, inkább a harapdálta ettől pedig kirázott a hideg. És akkor életemben először éreztem. Éreztem valamit. Mérget. És ez a méreg szédáradt az egész testemben. Égetett, ki akart törni belőlem.
- Ha még most leállsz nem esik bántódásod. - morogtam állatiasan de a pasas nem hagyta abba.
A fájdalom átjárta a testemet, úgy éreztem mintha minden csontom darabokra törne szépen lassan. Aztán amilyen gyorsan jött ez az egész ugyan olyan hamar abba is maradt. Már nem voltam önnmagam. Karmaimat a hátába mélyesztettem s ezt követően a fogaimat is. Aztán miután a férfi feladta a harcot én elvesztettem az eszméletemet. Másnap reggel a rendőrség szirénájára ébredtem. Nem is próbáltam mentegetőzni úgy sem lett volna semmi esélyem.
Csupa vér voltam, mellettem pedig a férfi holtteste feküdt szétmarcangolva. Két percbe telt amíg feldolgoztam mit is tettem. Pontosabban nem én hanem a bennem lévő szörny. Az intézetbe már nem vittek vissza de ennél a helynél még lehet az is jobb lett volna. Tehát így kerűltem én ide, nevezhetném ezt a helyet otthonnak is akár. De otthonom nincs, nem volt és soha nem is lesz.


Vissza az elejére Go down
 
Lacey Moesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
do you know who i am? :: Fórum :: Karakteralkotás :: Fél/kész karakterlapok-
Ugrás: