do you know who i am?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

do you know who i am?

Köztünk élnek, de mégsem tudjuk kik is Ők valójában..
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♦ The staff
Staff
Luce
Admin - Profil


Amelia
Admin - Profil


♦ C- box
Legutóbbi témák
» Lacey Moesley
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm by Lacey Moesley

» Noctis Parvulus
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:43 am by Vendég

» A temető
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 10:35 am by Azrael Clarence

» Az erdő
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 6:48 pm by Mason Berry

» Játékostárs kereső
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:53 pm by Azrael Clarence

» Azrael Clarence
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm by Lucinda Price

» Asmodeus ~ Angel with a shotgun
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:29 pm by Lucinda Price

» Folyosók
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:37 pm by Kennedy Blackwood

» Szólánc
Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:31 pm by Alex Deathwood

Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:02 pm-kor volt itt.
Top posters
Lucinda Price
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Amelia Hemsworth
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Mason Berry
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Alex Deathwood
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Azrael Clarence
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Kennedy Blackwood
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Elisabeth Calder
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Asmodeus
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 
Lacey Moesley
Elisabeth Calder × are you ready?  Vote_lcapElisabeth Calder × are you ready?  Voting_barElisabeth Calder × are you ready?  Vote_rcap 

 

 Elisabeth Calder × are you ready?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elisabeth Calder
Humans
Humans
Elisabeth Calder


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 03.

Elisabeth Calder × are you ready?  Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Calder × are you ready?    Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:29 pm



Elisabeth Calder ,

18. nina dobrev. angel faced thief. ember.

Nos kezdjük a legelejétől.. Miért is vagyok itt? Még magam sem értem, hogy hogyan kerültem ide. Elmagyarázták nekem többször is, de nem bírom felfogni, én nem loptam, miért tennék olyasvalamit, amikor meg van - vagyis volt - mindenem, amit csak akartam? Miért? Jó kérdés.. Elvileg felpróbáltam egy aranyórát az áruházban, és avval indultam el kifelé. Vicces. Nem is szeretem az aranyat, akkor már inkább az ezüst. De térjünk is vissza a Sword & Cross magániskolához. Kívülről is hátborzongató, na de belülről! Vámpírok járnak közöttünk, belevegyülnek a többi diákok közé, de én tudok róluk.. Mason-ről. De vissza is arra, hogy miért kerültem ide.. Pár héttel ezelőtt egy furcsa dologra eszméltem fel. Néha nem emlékszem arra, hogy mit műveltem az előző este. De nem csak este történik velem ilyen. Van úgy, hogy egy egész délutánom is kiesik. Mintha az agyamat el lepné a sötét, komor, fekete köd, és bármennyire is erősen gondolkodok, nem villannak fel az eseményképek. Tudom, hogy mikor keltem fel reggel, melyik zoknimat vettem fel, hogy pontosan hánykor mentem el reggelizni, de azt, hogy mit tettem mondjuk délután kettő és öt között.. semmi. Mintha vak lennék, és egy szobában kapálóznék, csak, hogy.. egyedül én tartózkodok ott, és semmilyen tárgy sincs bent, amibe belekapaszkodhatnék. Csak magamra számíthatok..

Ahogy a lámpa rávilágít az órára a benne lévő kis gyémántok gyönyörűen szórják szerte szét csillogásukat. Lenyűgöző..
Rezzenéstelen arccal bámulom az órát, mely most a csuklómon díszeleg, és felpillantok az előadónőre, aki felvont szemöldökkel mered rám. Hány perce állok így? - Még adjon egy kis időt, nem döntöttem el. - motyogom, mire elnéz, és apró fürtjei mögül is látom, ahogyan szemeit forgatja. Egy másik vevő kéri segítségét, s mikor elfordul, egy hirtelen ötlettől vezérelve sarkon fordulok, és elindulok a kijárat felé. Blézerem ujját lehúzom, hogy eltakarja a méregdrága arany órát, és megigazítom hosszú, sötétbarna hajamat. Egy elégedett mosoly ülepedik ki az arcomra, és épp készülök kisétálni az ajtón, mire hangos kiabálások hangzódnak fel mögülem. Utána kísérik a vele járó cipőkopogások. - Tolvaj, tolvaj, kapják el azonnal! - hátra fordítom a fejemet, és észreveszem, hogy felém mutatnak. Minden tekintet rám szegeződik, és csak egy dologra vagyok képes. A menekülésre.
Lábaimat gyorsan helyezem egymás után, kezeim derékszögben állnak, s amennyire magassarkúm megengedi futok. Nem nézek hátra, csakis előre haladok, néha egy-egy utcába betévedek, próbálom kikerülni őket, de a mögöttem zajló hangok sokasága nem csillapodnak le. Sőt.. még közelebbről hallom őket. Pár perccel később hozzápárosul a rendőr szirénázása is. Göndör hajam már az izzadságtól gyöngyöző homlokomhoz ragad, belém szorul a levegő és, hogy fokozzuk a negatív dolgokat az oldalam is szúr.
Hirtelen a rendőr autó bepördül elém, gátolva engem a tovább haladáshoz. Hátrafordulok, és két masszív férfi lenyom a földre. Érzem az utca porának keserves ízét számban, s állam sajog valószínűleg, mert felsértettem. Kezeimet hátul összefogják, és tudom, hogy... innen már nincs kiút.


Vissza az elejére Go down
Lucinda Price
Humans
Humans
Lucinda Price


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Mar. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sword&Cross magániskola
Faj : Ember
Családi állapot : Egyelőre csak Daniel után koslatok

Elisabeth Calder × are you ready?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Calder × are you ready?    Elisabeth Calder × are you ready?  Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:22 pm

Elfogadva!
Drága Elisa!
Hű, Te aztán bátor lány vagy, nem semmi dolog csak így kisétálni egy áruházból egy méregdrága órával a karodon! Sok szerencsét kívánok ahhoz, hogy túléld a Sword&Cross terrorát! Irány foglalózni, utána pedig játszani, hisz' már Mason is itt van valahol Wink
love, Luce xx


Vissza az elejére Go down
https://whoiam.hungarianforum.net/
 
Elisabeth Calder × are you ready?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex D.~Ready!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
do you know who i am? :: Fórum :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Humans-
Ugrás: