do you know who i am?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

do you know who i am?

Köztünk élnek, de mégsem tudjuk kik is Ők valójában..
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♦ The staff
Staff
Luce
Admin - Profil


Amelia
Admin - Profil


♦ C- box
Legutóbbi témák
» Lacey Moesley
Alex D.~Ready! Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:13 pm by Lacey Moesley

» Noctis Parvulus
Alex D.~Ready! Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:43 am by Vendég

» A temető
Alex D.~Ready! Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 10:35 am by Azrael Clarence

» Az erdő
Alex D.~Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 6:48 pm by Mason Berry

» Játékostárs kereső
Alex D.~Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:53 pm by Azrael Clarence

» Azrael Clarence
Alex D.~Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:42 pm by Lucinda Price

» Asmodeus ~ Angel with a shotgun
Alex D.~Ready! Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 2:29 pm by Lucinda Price

» Folyosók
Alex D.~Ready! Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:37 pm by Kennedy Blackwood

» Szólánc
Alex D.~Ready! Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:31 pm by Alex Deathwood

Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:02 pm-kor volt itt.
Top posters
Lucinda Price
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Amelia Hemsworth
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Mason Berry
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Alex Deathwood
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Azrael Clarence
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Kennedy Blackwood
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Elisabeth Calder
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Asmodeus
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 
Lacey Moesley
Alex D.~Ready! Vote_lcapAlex D.~Ready! Voting_barAlex D.~Ready! Vote_rcap 

 

 Alex D.~Ready!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alex Deathwood
Humans
Humans
Alex Deathwood


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword&Cross
Faj : 99%ember,1%egyéb
Családi állapot : Félig meddig árva,teljesen egyedülálló

Alex D.~Ready! Empty
TémanyitásTárgy: Alex D.~Ready!   Alex D.~Ready! Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 12:15 pm



Alex Deathwood,

16. Julia Johansen. Wayfearing stranger. Humans.

Néha úgy érzem, hogy egy üveg mögül látom a világot. Ott kint folyik az élet, én meg… bent vagyok. Egy csicsás üvegkalitkában. Vagy az égben. Mindig is kívülálló voltam. Ezen az sem segített, hogy félévente repültem egyet jobb esetben egy másik országba, rosszabb esetben egy másik kontinensre. Üveg, repülő, üveg. Amikor pedig élhettem volna… akkor már nem tudtam, hogyan kell. Csak azon járt a fejem, hogy milyen lesz a következő. Mindig a következő. Olyan lesz-e mint az előző? Az nem volt jó. Olyan mit a mostani? Milyen egyáltalán a mostani? Nem tudom. Élet ez egyáltalán? Nem tudom. Valaki válaszolna? Nekem nem megy.
Valahol megértem anyámat is. Nem hibáztatom, hogy a világ legkülönbözőbb sarkaiba cipel magával. Vagy legalábbis csak tudat alatt küldöm el melegebb éghajlatra. Feleslegesen természetesen, hiszen már mindenhol járt! Én meg követem. Mi mást tehetnék? Amióta apa bevonult katonának teljesen megbolondult! Kitalálta, hogy telepedjünk le. Természetesen azt nem tudta hova, így beletelt 4 évbe és 6 helybe mire megtalálta a számár tökéletes kisvárost. Valahol Georgia szívében, egy elfeledett kislakásban otthonát lelte. Bár nem tartott sokáig... De ne rohanjunk előre! Kezdjük valahol itt:
Ugye a katonák kapnak eltávot, évente valamennyit, ami gyűlik az évek során, ha nem használja fel valaki. Apa nem rég összegyűjtött egy keveset, így üzent, hogy haza jönne, ha nem bánjuk. Miért is bántuk volna? Szóval apa elindult haza. Mi pedig jó családhoz méltóan kimentünk a reptérre, fél órával a leszállás előtt. Sokan voltak ott. Aztán bemondták, hogy a repülő késik. Aztán azt, hogy elvesztették a kapcsolatot. Aztán… aztán pedig semmit.
Ez hiba volt. Egy váróteremnyi üvegbe zárt madarat egyedül hagyni, nagyon nagy hiba volt. Elkezdték a biztonsági őröket molesztálni és örült hajszába lovalták magukat. Rongáltak, amit, és akit csak tudtak. A kétségbeesett ember, olyan, mint a kiéheztetett állat. A vér és a hús lenyugtatja. Így esett meg az, hogy amikor a felbőszült csorda átrohant anyámon és rajtam, akkor kedvesen elkaptam az egyik merénylőt. Rálépett anya hajára, aki sikított. És ez kihozta belőlem is állatot. Ütöttem, rugdostam, karmoltam és haraptam.
Engem és a szeretteimet senki nem taposhatja el! Mi nem vagyunk áldozatok! Nem hiszitek? Akkor tessék, megmutatom! Igen, én a magam 155 cm-ével neki estem egy csordányi embernek. És meglepően jó voltam! Megúsztam enyhe zúzódásokkal, illetve egy bordarepedéssel. De! És itt jön a fontos rész; több szilánkos törést és orrzúzást alkottam. Gondolom nem akartak annyira bántani, mert kicsi vagyok. Ez is hiba volt. Egész addig győzelmi eufóriában úsztam, amíg meg nem mondták, hogy a repülő… lezuhant.
És így lett sirató egy repülőtéri várakozó. Veszett tekintetem rögtön anyámat kezdte keresni. Meg is találtam, kitéptem magam a rendőrök kezéből, mert időközben ők is ide találtak, és oda futottam megtépázott, zokogó anyámhoz. Érzékeltem, ahogy bele nyilall a fájdalom a felszakadt alsóajkamba, de nem éreztem. Semmit sem éreztem. Aput akartam, de ő már nem volt. Úgyhogy kénytelen lettem volna átvenni az irányítást, de ez nem tetszett az egyenruhásoknak. Megölelgettem anyám, aztán vittek is kihallgatni. Nem is kell, mondjam, hogy nem nyertem, hiszen most itt vagyok.
Az apám halott, az anyám diliházba került és egy temető mellett lakom. Arról nem is beszélve, hogy félek a sötétben! Tuti valami nagyon rosszat tettem előző életemben…


Vissza az elejére Go down
Lucinda Price
Humans
Humans
Lucinda Price


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Mar. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sword&Cross magániskola
Faj : Ember
Családi állapot : Egyelőre csak Daniel után koslatok

Alex D.~Ready! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex D.~Ready!   Alex D.~Ready! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 10:02 am

Elfogadva!
Drága Alex!
Neked aztán nem semmi kis életed van! Kívánom, hogy ennél csak jobb és jobb legyen! Nem is szövegelek tovább, irány foglalózni és tessék jól érezni magad köztünk! Wink
love, Luce xx


Vissza az elejére Go down
https://whoiam.hungarianforum.net/
 
Alex D.~Ready!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elisabeth Calder × are you ready?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
do you know who i am? :: Fórum :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Humans-
Ugrás: